Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز307
دیروز1862
در هفته4052
در ماه7667
مجموع438843

بازدید کنندگان برخط

5
Online

مسائل اقتصادی و فرهنگی باید در اولویت مجلس یازدهم باشد

 حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی خراسانی با اشاره به آغاز کار مجلس یازدهم اظهار داشت: آن چیزی که از مجلس یازدهم به‌عنوان یک مطالبه به‌حق ملی انتظار می‌رود به بهترین شکل ممکن در پیام رهبری مورد تأکید قرار گرفته بود. وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در این پیام فرموده‌اند که مسائل اقتصادی و فرهنگی باید در اولویت باشد و باید این مهم به‌صورت جدی پیگیری شود.

عضو جامعه مدرسین تأکید کرد: انتظار می‌رود که نمایندگان با قانون‌گذاری و نظارت‌های دقیق خودشان و همکاری که با دیگر قوا دارند بستری را فراهم کنند که در امر معیشت مردم یک گشایش حاصل شود و آن طوری که کارشناسان تصریح کرده‌اند این ظرفیت در کشور ما وجود دارد.

(خ 1394)

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom