Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در دیدار جمعی از فرماندهان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش، بیعت تاریخی همافران با امام خمینی(ره) در ۱۹ بهمن ۵۷ را یکی از شگفتی‌سازی‌های مهم و از عوامل اصلی پیروزی انقلاب و همچنین نشان‌دهنده خطای محاسباتی آمریکایی‌ها برشمردند و گفتند: لازمه استمرار حرکت‌پرشتاب انقلاب،حضور مردم در صحنه، کار و تلاش بی‌وقفه، اتحاد کلمه بخصوص میان مسئولان، اعتماد به وعده الهی و افزایش مؤلفه‌های قدرت ملی در عمل است.رهبر معظم انقلاب اسلامی همچنین قضایای فضاحت‌بار...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1262
دیروز3036
در هفته19441
در ماه71950
مجموع854299

بازدید کنندگان برخط

7
Online

لزوم ایجاد ارتباط بین خانه، مدرسه و دانشگاه با مسجد

دشمن جهت جلوگیری از روی کار آمدن دولت جوان و انقلابی تلاش می کند

به گزارش روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم،حجت الاسلام و المسلمین آشتیانی در دیدار با اعضای شورای ستاد مردمی مساجد استان قم با تاکید بر اهمیت هماهنگ سازی و ساماندهی برنامه های مساجد گفت :ظرفیت مساجد ظرفیت بسیار بالایی است و در صورت توجه به این ظرفیت و ساماندهی آن می توانیم به نتایج مطلوبی دست یابیم .

معاون جامعه ومردم جامعه مدرسین با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم سپردن کارهای مهم به مردم افزود: با توجه به این که متدین ترین مردم کسانی هستند که در مساجد حضور می یابند، در صورتی که بتوانیم آنها را پای کار آورده و امور مهم را به آنها بسپاریم، می توانیم به موفقیت ها و پیروزی های بزرگی برسیم .

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم با تاکید بر لزوم تلاش جهت اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب گفت: علیرغم کارهای بسیار زیادی که در طول 42 سال گذشته انجام گرفته است اما هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم و باید با بازبینی برخی سیاستها و نظم بخشیدن و ساماندهی امور، جهت ایجاد اتحاد در تصمیم گیری ها برنامه ریزی کنیم. وی افزود : در دنیای امروز انجام کارهای پراکنده و بدون برنامه ریزی و ساماندهی کلان جوابگو نخواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین آشتیانی در ادامه بر لزوم ایجاد ارتباط بین خانه، مدرسه و دانشگاه با مسجد تاکید کرد و افزود: باید خانه ها را با مساجد و مساجد را با مدارس و دانشگاه ها پیوند دهیم. در قم بیش از 265 هزار محصل و تقریبا 70 هزار دانشجو داریم. بهترین نیروها در بهترین سنین واگر درهمان دوران دبستان روی آنها کاربشود، این پایه می شود برای دوران متوسطه اول و دوم و بعد دانشگاه، و در این صورت ما شاهد خواهیم بود که نیروهای خوب و متدینی تربیت شده است که برای آینده کشورمان بسیار مفید و باارزش خواهند بود.

ایشان در پایان با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و اهمیت روی کار آمدن دولتی جوان و انقلابی گفت: نکته ای که باید بگویم این است که الان دشمن بسیار وحشت کرده است که اگر یک نیروی انقلابی رئیس جمهور بشود دیگر نمی تواننند جلوی پیشرفت ایران را بگیرند و به همین علت تمام تلاش خود را می کنند تا این اتفاق نیفتد.

 

طلیعه

تصویر مطلبدر هفته‌های اخیر پس از ورود جو بایدن به کاخ سفید اخبار مربوط به روابط ایران و آمریکا و چگونگی بازگشت آمریکا به برجام در صدر اخبار برخی رسانه های داخلی و بین المللی قرار گرفت و هر روز شاهد خبرهایی درباره شرط و شروط مسئولین جدید کاخ سفید درباره چگونگی بازگشت آمریکا به برجام هستیم . این در حالی است که آمریکا برجام را به صورت یک طرفه نقض کرده و به دنبال آن کشورهای اروپائی نیز گرچه در ظاهر عضو برجام مانده‌اند‌ اما در عمل‌هیچ کاری در مقابل بازگشت تحریمهای اعمال شده از سوی آمریکا انجام نداده‌اند و با...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom