Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز786
دیروز1749
در هفته2535
در ماه18643
مجموع449819

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حجت الاسلام والمسلمین فاضل لنکرانی با بیان اینکه اسلام به دنبال نفی سلطه و ولایت کفار بر مسلمانان است گفت: «فقه ما برای پدافند غیرعامل مطالب زیادی دارد که باید این مسائل فقهی را استخراج کرد و در اختیار مسئولین مربوطه قرار داد.»


عضو جامعه مدرسین در همایش مقدماتی پدافند غیرعامل در آموزه‌ها‌ی دینی با نگاهی به آیه نفی سبیل عنوان کرد: خوشبختانه موضوع پدافند غیرعامل در سطح حوزه‌ها‌ی علمیه و مراکز علمی و دانشگاهی مطرح شده است و مقالات خوبی نیز ارائه شده است.

وی تصریح کرد: عقل قطعی و بدیهی می‌گوید که تدبیر در برابر نقشه‌ها‌ی دشمن لازم است و عقل این موضوع را یک امر واضحی می‌داند. (خ-1274)

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom