Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز339
دیروز1582
در هفته339
در ماه18239
مجموع401092

بازدید کنندگان برخط

1
Online

 آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار فرمانده جدید انتظامی قم تامین نظم و امنیت ظاهری‌و حفظ اخلاق در جامعه را دو وظیفه مهم نیروی انتظامی دانست و تاکید کردند: بدانید اگر اخلاق در جامعه حفظ‌نشود امنیت و نظم ظاهری جامعه نیز دچار آسیب جدی خواهد شد. ایشان بخش‌قابل توجهی از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی را ناشی از ضعف اخلاقی و فرهنگی ارزیابی و تصریح کردند: نیروی‌انتظامی برای مقابله با این مشکلات و آسیب‌ها باید از ظرفیت‌های دینی، فرهنگی بویژه حوزه‌های علمیه، نهادها و مراکز دینی، مساجد، صدا و سیما، سازمان تبلیغات و دیگر سازمان‌ها کمک بگیرد.

آیت‌الله‌‌العظمی مکارم‌شیرازی با‌تاکید بر لزوم آسیب‌شناسی مشکلات‌و مفاسد اخلاقی، اظهار داشتند: بدون شک یکی از مسائلی که در زمینه گسترش مفاسد اخلاقی نقش دارد، فضای مجازی رها و بدون ساماندهی است که باید در این خصوص چاره اندیشی و اقدام عاجل صورت گیرد، بعد دیگر ماجرا نیز برخی از رسانه‌ها هستند که دانسته و یا نادانسته به گونه‌ای عمل می‌کنند که ارزش‌های فرهنگی و دینی تضعیف می شود.

(خ - 1395)

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom