Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز308
دیروز1862
در هفته4053
در ماه7668
مجموع438844

بازدید کنندگان برخط

5
Online

 آیت‌الله نمازی با اشاره به اینکه آزمون الهی انسان را به تکامل می‌رساند، گفت: کسب مقام و درجات اخروی به اندازه مصیبت‌هایی است که انسان در دوران زندگی با آن روبرو است.

عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه سنت الهی‌وتدبیر حکیمانه خداوند بر آزمایش بندگان صالح خودش بنا گذاشته شده است، افزود: همان‌گونه که دانشجویان برای رسیدن به دانشگاه باید از سد و آزمون کنکور عبور کنند، بندگان صالح خدا نیز برای رسیدن به بهشت باید از آزمون الهی عبور کنند. وی در ادامه سخنان خود با اشاره به شیوع بیماری کرونا گفت: ویروس کرونا نیز یک ظاهر و یک باطنی به همراه داشت که در ظاهر تعداد زیادی از انسان‌ها عزادار شدند، اما در باطن همدلی و انسجام مردم ایران را برای مقابله با آن به جهانیان نشان داد.

(خ - 1395)

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom